Les også
Samspilltema 4 Gi medarbeideren anerkjennelse
Silkepapir og plast
Jeg gir dere enda en oppgave med silkepapir.. Fargene er så fantastisk klare og fine. Disse bildene passer fint på kjedelige hvite vegger eller i vinduet. Denne teknikken kalles decopage.
Les mer >>Fargerike egg
Har dere litt tid igjen før påske? Da kan du prøve å lage disse fargerike eggene.
Les mer >>Marmorering
Her er en fantastisk fasinerende teknikk. Den er ikke ny, men gammel og kjent for mange. Her klarer man aldri å slutte, når man først har begynt.
Les mer >>Hvalen som spruter baller
Finn frem det du har av farget ark klipp et bilde.
Les mer >>En eksplosjon av farger
Her kommer en teknikk som jeg har brygget på lenge. Endelig har jeg skjønt hvordan det skal gjøres. Dette er utrolig spennende og morsomt for både barn og voksne.
Les mer >>Et vennskapsarmbånd
På Volden SFO har vi fått nye medarbeidere. Mona har jobbet i SFO i mange år og hun har mye å lære oss andre. Blant annet denne teknikken.
Les mer >>Sensommerblader
Hvert eneste år må vi lage bilder med blader. I år kan vi godt begynne litt tidelig..
Les mer >>Fargerike såpebobler
Har du såpeboblevann? Sett farge på det og blås i vei..
Les mer >>Trykk i vei
Å trykke bilder er noe av det morsomste jeg vet. Det handler om å produsere og la kreativiteten løpe løpsk. Det går fort og du kan lage så mange trykk du vil, og at på til få helt forskjellige uttrykk av en og samme plate
Les mer >>




