Lett som en fjær

- Og nydelig som bare det. Her er det bare å ta frem silkepapiret igjen. Det er tid for det sarte, skjøre og skjønne.

Les mer >>

Marthes regnbuedrøm!

På Volden SFO har jeg hatt kunstgruppe i mange år. Alle grupper er forskjellige og opplegget varierer fra år til år. I tiden fremover skal jeg dele gode ideer i en serie artikler her på sfonett.

Les mer >>

Årets store juleutfordring

Vi trenger alle gode tips og ideer til juleverkstedet. Klikk deg inn og se hva du kan bidra med.

Les mer >>

Marthes regnbuedrøm

Forrige gang laget vi sandpapirbilder. Denne gangen er det store malerier av frukt som står på menyen. God fornøyelse!

Les mer >>

Hyllest til regnværet

Så kom det endelig litt regn igjen. Hva er vel bedre å glede seg over regnet og bli litt inspirert? I regnvær er det deilig å slippe å bli våt og da trenger vi en paraply.

Les mer >>

Ut i luften, opp i trærne

Har du lyst til å være kreativ ute? Jeg håper denne teknikken kan inspirere deg til å gå ut i luften og opp i trærne.

Les mer >>

Fettstifter

Når du skal velge hvilken type fettfarger du skal bestille, er det viktig at du tenker på hvilke bruksområder de skal dekke.

Les mer >>

O'jul med din glede..

Jul er det heldigvis en stund til enda, men forberedelsene har allerede startet. Det er mye vi har lyst til å gjøre, vi må bare finne ut hva vi skal velge. Denne utfordringen er enkel – send inn dine juleideer og jeg legger dem ut her på SFOnett.

Les mer >>

Sensommerblader

Hvert eneste år må vi lage bilder med blader. I år kan vi godt begynne litt tidelig..

Les mer >>