Les også
Samspilltema 2 Se medarbeiderens forsøk på kontakt – og tilpass deg
Glitrende blomster
Det er mange forskjellige måter å lage blomster på. Her er en teknikk med maling, glitter og du bruker tuppen på en pensel.
Les mer >>Klipp et bilde
Nå er det saks og farget papir som gjelder. Prøv deg på denne teknikken, den er nesten for god til å være sann.
Les mer >>Maling og plast
Dette er en morsom teknikk, som har mange muligheter. Jeg foreslår at du tester ut litt på egenhånd.
Les mer >>Ismaling
Denne oppgaven representerer virkelig nysgjerrigheten og undringen til barn. Teknikken er like enkel som den er morsom - og er en iskald fornøyelse.
Les mer >>Papir og glass
Her kommer en variant av en ”gammel” kjent teknikk. Denne gangen skal du bruke farget papir og en glassplate.
Les mer >>Vakre snøkrystaller
Snøkrystaller er vakkert. Jeg synes de spesielt vakre når de er tynne og litt gjennomskinnelige.
Les mer >>Klesvask i nisseland
I nisseland er det etter tradisjonen stor ståhei i desember! Nissemor (som så mange andre mødre) er som vanleg stressa og har kome i skade for å vaske nissedrakta til sjølvaste julenissen uten å vrenge lommene.
Les mer >>Gøy med kartong. Del 1
Kartong er et kjempefint materiale å jobb med. Gratis kan det også være.
Les mer >>Å oppleve øyeblikket
Nå for tiden får vi høre hvor viktig det er å leve i nuet og oppleve øyeblikkene som fyller dagen vår. I denne teknikken er det akkurat det som er meningen.
Les mer >>





