Les også
Maling
Jeg har prøvet mange typer maling fra forskjellige produsenter, og kvaliteten er stort sett den samme overalt. De forskjellige materialforvalterne har et godt utvalg, og du har muligheten til å få maling som passer til alle typer maleteknikker.
Les mer >>Lett som en fjær
Her kommer en teknikk jeg har hatt lyst til å vise dere lenge. En varm sommerdag ute i hagen, og bildene var på plass.
Les mer >>Dagens tips
I dag skal du få noen tips som kan bidra til at penslene varer en stund lenger.
Les mer >>Klipp et bilde
Nå er det saks og farget papir som gjelder. Prøv deg på denne teknikken, den er nesten for god til å være sann.
Les mer >>Eventyrkroker ute og inne
Bruk stoffer til å avgrense eller skape nye små kroker i et rom. Perfekt når man har liten plass eller bare som en morsom effekt.
Les mer >>De magiske øyeblikkene
Alle de magiske øyblikkene man opplever sammen med barna, er den viktigste motivasjonfaktoren i mitt verkstedsarbeid.
Les mer >>Klesvask i nisseland
I nisseland er det etter tradisjonen stor ståhei i desember! Nissemor (som så mange andre mødre) er som vanleg stressa og har kome i skade for å vaske nissedrakta til sjølvaste julenissen uten å vrenge lommene.
Les mer >>Ta en perle og tre den på..
Her kommer en kjempefin oppgave som du kan sette frem på bordet en litt sen ettermiddag. Den er rask, enkel og resultatet blir fantastisk flott.
Les mer >>Perler på en snor
Å se mulighetene er ikke alltid lett.. Man trenger inspirasjon og lyst til å finne nye bruksområder på de tingene man har rundt seg. Mitt råd er: Prøv da vel!
Les mer >>





