Les også
Lett som en fjær
- Og nydelig som bare det. Her er det bare å ta frem silkepapiret igjen. Det er tid for det sarte, skjøre og skjønne.
Les mer >>Papir og glass
Her kommer en variant av en ”gammel” kjent teknikk. Denne gangen skal du bruke farget papir og en glassplate.
Les mer >>Trykk i vei
Å trykke bilder er noe av det morsomste jeg vet. Det handler om å produsere og la kreativiteten løpe løpsk. Det går fort og du kan lage så mange trykk du vil, og at på til få helt forskjellige uttrykk av en og samme plate
Les mer >>Hvalen som spruter baller
Finn frem det du har av farget ark klipp et bilde.
Les mer >>Jule-ein, jule-to, jule-dorulltre
Ut med dorullnissen, grana, furua og einebærbusken,- inn med dorull-juletreet!
Les mer >>Forvandling fryder, virkelig
Så var det disse plastglassene da.. Her har du mitt forslag på en måte å løse utfordringen på. Sett på stekeovnen og se forvandling med egne øyne. Spennende, raskt og morsomt..
Les mer >>Hyllest til regnværet
Så kom det endelig litt regn igjen. Hva er vel bedre å glede seg over regnet og bli litt inspirert? I regnvær er det deilig å slippe å bli våt og da trenger vi en paraply.
Les mer >>De magiske øyeblikkene
Alle de magiske øyblikkene man opplever sammen med barna, er den viktigste motivasjonfaktoren i mitt verkstedsarbeid.
Les mer >>Funnet i kjelleren, del 2
Nå håper jeg våren kommer snart..! De flotte grønne bladene og den blå himmelen har vært inspirasjonen min denne gangen.
Les mer >>




