Les også
Funnet i kjelleren, del 1
Nå har jeg vært i kjelleren og funnet Depron. Hva er det og hva kan det brukes til?
Les mer >>Lim og salt
Her kommer en teknikk som jeg synes er spennende. Dette resultatet blir også annerledes og flott.
Les mer >>Hvalen som spruter baller
Finn frem det du har av farget ark klipp et bilde.
Les mer >>Fettstifter
Når du skal velge hvilken type fettfarger du skal bestille, er det viktig at du tenker på hvilke bruksområder de skal dekke.
Les mer >>Forandring fryder
Her kommer en ny utfordring til deg og dine kolleger. Håper dere er klare for å tenke smart og kanskje prøve noe dere aldri har gjort før. Bli med på forandring fryder!
Les mer >>Perledykkarar
Trenger dere ideer til morsdag eller valentindag, les dette.. Gode tips fra Janne Kristin & co.
Les mer >>De magiske øyeblikkene
Alle de magiske øyblikkene man opplever sammen med barna, er den viktigste motivasjonfaktoren i mitt verkstedsarbeid.
Les mer >>Mer å gjøre ute..
Øyeblikkets kunst eller en opplevelse for livet.. Jeg tror det kan være begge deler med denne teknikken. Hele skolegården er et eneste stort hvitt lerret.. da er det best å vite hva man kan gjøre med det..
Les mer >>Glitrende blomster
Det er mange forskjellige måter å lage blomster på. Her er en teknikk med maling, glitter og du bruker tuppen på en pensel.
Les mer >>




