Flere artikler innen Jul i SFO
Klypenisser
Kreativ bruk av klesklyper som gir fine jule dekorasjoner eller gaver. Nissene kan brukes både til pynt og til å feste nyttige huskelapper på.
Les mer >>En hjertelig julekalender
En historie om hvordan ideen til en annerledes julekalender dukket opp. Et godt råd fra en barnehage.
Les mer >>Gips til jul
En enkel teknikk til den siste dagen før høytiden starter. God jul!
Les mer >>Påmelding til juleferien
Hilde Mathisen har sendt oss påmeldingen som de sender ut til sine foreldre i forbindelse med juleferien.
Les mer >>Hjerte for musikk og makaroni med stjernestatus
Desse hjerta vert så flotte at du formelig kan høyre julesangane frå juletreet. Kjapt, kjekt og tradisjonellt, med musikalsk vri.
Les mer >>Glitrende kongler
Nå for tiden er det nærmest et ”must” å ta med naturen inn i stua. Jeg har valgt å hente inn flotte kongler og pynte dem glitrende og flotte..
Les mer >>En annerledes julekalender
Her kommer noen ord angående julekalenderen som vi tilbyr barna på Kirkevoll SFO.
Les mer >>Julekort og pakkelapper
Hvorfor kjøpe julekort og pakkelapper når du kan lage de selv?
Les mer >>Vakre snøkrystaller du kan holde i hånden
Disse snøkrystallene er enkle å lage og blir fantastisk flotte. Alt du trenger er papir, lim og litt sukker.
Les mer >>




.jpg)
