Les også
Sol av papptallerken
Gjenbruksjula – som musikk for augene! «Vi tenner lys i desember»
Kva skjer dersom ein som lever og åndar for musikk, ei som nettopp har pussa opp med fliser, ei som tilfeldigvis oppdaga lyslenkjer til ti kroner på Europris – og fleire som er gode på å samle, sortere og halde oversikt over dei rette skattane på lageret, samlast? Jau… då oppstår det magi. Og denne gongen enda det i magiske lysglimtglas!
Les mer >>Topptur i lavlandet!
For mange høyrest overskrifta sikkert rett og slett heilt korka ut, og det er akkurat det som er heile poenget.
Les mer >>Jungelboka
Hva kan man gjøre med 26 aper, 35 barn, ni fugler,, 18 fjerdeklassinger, en SFO leder med pågangsmot og tid til overs og et positivt personale?
Les mer >>Gratis golfbane
Tenk en helt egen - og ikke minst gratis golfbane på SFO! Ja det er fullstendig mulig, bare se på denne idéen.
Les mer >>Rockekonsert for SFO
Tenk dere 400 SFO-barn på rockekonsert. I Stavanger fikset de en litt annerledes aktivitet for SFO-barna, til stor jubel.
Les mer >>Gamle gode gåveboksar
Desse nostalgiske oppbevaringsboksane for julepynt er det super-Sølvi frå Hundeidvik private SFO som har utarbeida! Kjempeflotte,- ikkje sant?
Les mer >>Nydelige høstblader
Sommeren er over og høsten banker på døren. Nå er det bare å ønske krystallklare dager velkommen. Denne gangen lager vi høstbladene selv. Fargerike og flotte.
Les mer >>Dramaleker
Dramaleker kan brukes som forberedelser til drama/teater-timen, som trygghetsøvelser, som moro og mye annet rart.
Les mer >>Lag en dinosaur
Dinosaurer er moro, denne er heller ikke vanskelig å lage.
Les mer >>



