Flere artikler innen Jul i SFO
Estetiske pepperkaker
Lynkjappe, effektive, velduftande, smakfulle, sjarmerande og råkule pepperkaker med vekt på det estetiske.
Les mer >>Kjempekule julekuler med smell!
Ja, det er faktisk fakta. Desse julekulene er det smell i.
Les mer >>Presanger med vifteform
Lei av at nesten alle pakkar ser like ut og tydelig ber preg av forhasta innpakking som ofte er utført av forkava butikkpersonale i ei fortørna og hektisk førjulstid?
Les mer >>Ullnisser
Fabelaktige ullnisser som alle SFO-barn vil beherske å lage.
Les mer >>Mataukan fra Romolslia
Vi lovet i forrige uke at vi skulle vise deg oppskriftene fra erfaringsutvekslingene rundt ute-mat på Romolslia.
Les mer >>Årets store juleutfordring
Vi trenger alle gode tips og ideer til juleverkstedet. Klikk deg inn og se hva du kan bidra med.
Les mer >>Her er noen av årets julekalendere.
Årets julekalendere er i boks. Tusen takk for gode forslag, til nytte for oss alle. Det er fantastisk artig at dere har tatt utfordringen.
Les mer >>Glitrende kongler
Nå for tiden er det nærmest et ”must” å ta med naturen inn i stua. Jeg har valgt å hente inn flotte kongler og pynte dem glitrende og flotte..
Les mer >>Hjerte for musikk og makaroni med stjernestatus
Desse hjerta vert så flotte at du formelig kan høyre julesangane frå juletreet. Kjapt, kjekt og tradisjonellt, med musikalsk vri.
Les mer >>




.jpg)
