

Flere artikler innen Jul i SFO
Litt klossete
Kring om på skuleområdet ved Hundeidvik Privatskule er der stadig "god fiskelukke og flotte fangstar" i form av treverk og anna spanande "kapp". Slike gullskattar som mange ser på som skrot har vi i SFO sjølvsagt gode auger for å sjå verdien av.
Les mer >>Glitrende kongler
Nå for tiden er det nærmest et ”must” å ta med naturen inn i stua. Jeg har valgt å hente inn flotte kongler og pynte dem glitrende og flotte..
Les mer >>Nissen som frøs på bena
Man kan lage et helt tetaterstykke og mye mer ved hjelp av dyktige barneveiledere i SFO. Her er erfaringen fra noen som har prøvt.
Les mer >>Pynt til jul
Juletrærne er enkle å lage og du kan ta i bruk det du har i skuffer og skap.
Les mer >>Søte jordbær
Jordbærene kan være søte og flotte på vinteren også. Disse kan ikke spises, men nytes kun med øynene.
Les mer >>Kjempekule julekuler med smell!
Ja, det er faktisk fakta. Desse julekulene er det smell i.
Les mer >>Julebord
Her har vi fått en skikkelig "godsak" og et godt tips til aktivitet neste jul.
Les mer >>En hjertelig julekalender
En historie om hvordan ideen til en annerledes julekalender dukket opp. Et godt råd fra en barnehage.
Les mer >>En hjertelig julekalender
En historie om hvordan ideen til en annerledes julekalender dukket opp. Et godt råd fra en barnehage.
Les mer >>